Machnikowski, Tylek. Kancelaria Radców prawnych. Spółka partnerska
Kancelaria Kancelaria Prawnicy Kontakt Kontakt

MAREK MACHNIKOWSKI - RADCA PRAWNY

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ukończone w roku 1992r., a następnie aplikacja sędziowska oraz egzamin sędziowski, a także egzamin radcowski. Wpis w 1996 roku na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

Praktyka - początkowo jako doradca, a następnie radca prawny - zarówno na rzecz administracji publicznej, jak i przedsiębiorców i osób fizycznych. W przeszłości wspólnik i partner kilku kancelarii prawniczych. Od 2011r. indywidualna praktyka prawnicza. Wśród moich klientów były największe przedsiębiorstwa w Trójmieście, jak i podmioty sektora publicznego. Prowadziłem na ich rzecz obsługę prawną zarówno na zasadach wieloletnich kontraktów, jak i jednorazowych zleceń. Piętnaście lat pracy jako radca prawny pozwoliło mi nabyć konieczne i wszechstronne doświadczenie prawnicze. Tego rodzaju przygotowanie zawodowe oraz stale poszerzana wiedza specjalistyczna powoduje, iż oferowane klientom usługi prawne są na najwyższym poziomie. Istotna jest dla mnie zarówno skuteczność, jak przestrzeganie zasad etyki w stosunku do zleceniodawców.

DR HAB. ANNA MACHNIKOWSKA - RADCA PRAWNY

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego ukończone w roku 1992r., a następnie aplikacja sędziowska oraz egzamin sędziowski, a także aplikacja radcowska i egzamin radcowski. Wpis w 1996 roku na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Doktorat z nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w roku 2000.

Praktyka - piętnaście lat pracy jako radca prawny - na rzecz instytucji prawa publicznego, jak i przedsiębiorców i osób fizycznych. Współpraca z kilkoma kancelariami prawnymi w Trójmieście oraz samodzielna praktyka prawnicza. Szeroki zakres doświadczeń zawodowych, wynikający z wielości i różnorodności podejmowanych zadań zawodowych. Ważna jest dla mnie rzetelność i optymalizacja świadczonych usług pod kątem indywidualnych potrzeb klientów.